Spa Manikür

Yüz-gençleştirme-Elos-Plus-Sublime

Spa Manikür

VelaShape III kadınların vücutlarıyla ilgili hoşnutsuz olmalarına neden olan problemli bölgelerin tedavisi için cerrahi olmayan, pratik, etkili, kısacası mükemmel bir yöntemdir. VelaShape III teknolojisinin artıları bu kadarla da bitmiyor. Tedavi sonrası eve kapanmanıza gerek yok, ayrıca son derece konforlu olan bu işlem vücudunuzda gözle görülür bir incelme, şekillenme yaratıyor. VelaShape III tedavisinin etkinliğini, yapılan klinik çalışmalar da destekliyor. VelaShape’in yaratıcısı Syneron’un vücut şekillendirme teknolojileri konusunda sayısız araştırması, birçok çalışması ve engin tecrübeleri var. On yılı aşkın bir süre boyunca yapılan klinik çalışmalar, tüm dünyada gerçekleştirilmiş 5 milyondan fazla bağımsız tedavi ile destekleniyor.

Vücutta yoğun olarak yağ birikiminin yaşandığı esas bölgeler; bacaklar, karın ve kalçadır. Bu bölgelerde olumsuz yaşam koşulları, düzensiz beslenme ya da birtakım ilaçların kullanımı gibi nedenler ile büyüme ve yağlanmaya bağlı portakal kabuğu görünümü ortaya çıkabilir. Velashape 3 bölgesel incelme uygulaması, karın, kalça ve bacak bölgelerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Vücudun diğer bölgelerine oranla daha kalın bir deri tabakasının bulunduğu bu alanlar, dış görünüş için de oldukça kritiktir. Bu nedenle karın, kalça ya da bacak bölgesinde meydana gelecek olumlu değişiklikler en iyi dış görünüşü yakalamak için son derece gereklidir. Velashape bölgesel zayıflama sayesinde tüm bu bölgelerdeki yağlardan kurtulabilir; ince bir karın çevresine, şekilli bir kalçaya veya manken gibi bacaklara sahip olabilirsiniz. Yalnızca inceltmek ile kalmayıp selülit görünümünü de ortadan kaldıran bu işlem sayesinde istediğiniz her şeyi kendinize yakıştırarak giyebilir ve her zaman güzelliğiniz ile dikkat çekme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Velashape 3 vakum, kızılötesi ve radyofrekans dalgalarını kullanan bir cihaz olarak bu üç ana işlemi bir araya getirir. İşlem esnasında; ilk olarak inceltilmesi istenen bölgede yoğun bir vakum etkisi yaratılarak yağ dokusunun gevşemesi ve o bölgede yoğunlaşması sağlanır. Ardından gelen kızılötesi ışınlar yağ hücrelerinin zarını incelterek zayıflama sürecinin başlamasını sağlar. Kızılötesi ışınların yarattığı ısınma etkisinin ardından ise etkin bipolar radyofrekans dalgaları kullanılarak yağ yakımı gerçekleştirilir. Aynı bölgeye belirli gün aralıkları ile yapılan bu işlem sonucunda karın, kalça ve bacak gibi alanlardaki yağ dokusunun gözle görülür derecede azaltılması mümkün hale gelir.

Velashape 3 uygulamasının zayıflatma oranları kişinin vücut yapısına ve işlemin performansına göre değişiklik gösterebilir. Özellikle seanslara başlanmasının ardından kişinin hayat standartlarını yükseltmesi ve işlemi destekleyici bir beslenme ve egzersiz rutini ortaya çıkarması sonuçları oldukça olumlu bir biçimde etkiler. Bununla birlikte ortalama 10’ar günlük aralar ile gerçekleştirilen toplam 4 ile 6 seans uygulanan bölgede, 1 ila 2,5 cm düzeyinde bir incelmenin görülmesi beklenir.