Kalıcı Oje

Yüz-gençleştirme-Elos-Plus-Sublime

Kalıcı Oje

Her daim sağlıklı ve güzel tırnaklarınız olsun istemez misiniz?

Kişisel bakımda ve güzellikte belki de en önemli ve en çok zaman tırnaklarımız ile harcanır… Manikür bir yana ojeyi yenilemek, bozmamak, bozunca tekrar yenilemek bile bazen dert olur ve uğraştırır biz kadınları… Oje yenileme konusuna da sonunda kalıcı bir çözüm geldi! Kalıcı oje!

Tırnak sararmaları, katmanlarına ayrılma, çizgili ve çukurlu tırnakları olanlar, ince ve zayıf tırnaklara sahip olanlar, tırnakları yavaş uzayanlar ve tırnak yeme alışkanlığı olanlarda düzenli kullanıldığında ve mutlaka zehirsiz oje kullanıldığında (Formaldhyde, Tolune, DBP içermeyen CND marka ojeleri tercih edebilirsiniz) tırnakların güçlenmesini ve 2 kat daha hızlı uzamasını sağlıyor.

Kalıcı oje, özel jel malzemeden üretilmiş Uv teknolojisi kullanan ojelerdir. Kullanım süresi ortalama 2 hafta ila 3 hafta arası değişmektedir. Alt kat base coat ile üst kat top coat arasına sürülen ojeler işlem sonrasında çizilme ve soyulmadan kullanım imkanı tanıyor. Kalıcı ojeler özel uv lamba cihazında kurumaktadır. Bu teknoloji ojeyi tırnak üzerine yapıştırmakla birlikte kurumasınıda sağlıyor.

Kalıcı ojenizi 2-3 hafta bozulmadan kullanabilirsiniz. Daha sonrasında tırnak uzadığı için ojenin silinmesi ve yenilenmesi gerekir. Kalıcı oje normal asetonla silinmez böylece kullanım süresi boyunca üzerine farklı ojeler sürüp silebilirsiniz.